Війна в Україні
Наш фонд з 24 лютого 2022 року до сьогодні надав продовольчу допомогу понад 170 000 українців, закуповуючи, упаковуючи та передаючи до рук гуманітарні продуктові пакети для людей у регіонах України, які найбільше постраждали від військових дій з боку Російської Федерації. Гуманітарна допомога і зараз щодня надається нужденним. За перший рік війни наш фонд видав 30 000 літрів питної води українцям, які не мали до неї доступу.
“НАМ НЕОБХІДНО ЩЕ 3000 ГУМАНІТАРНИХ ПАКЕТІВ ДЛЯ ДОПОМОГИ УКРАЇНЦЯМ, і нампотрібна ваша допомога”
Наша місія – бути там, де ми найбільше потрібні. На жаль, після року жорстоких атак Росії населення України, як і раніше, потребує підтримки у вигляді гуманітарної допомоги. Основні проблеми, з якими стикаються мешканці Харківської, Донецької, Херсонської областей, це нестача продуктів харчування, нестача води (навіть питної), постійні перебої з електрикою, відсутністю газу та опалення – це лише невеликий відсоток проблем, з якими стикаються мешканці цих регіонів щодня.
Одне з найважливіших завдань сьогодні – це допомога тим, хто її потребує. Люди, які втратили свої будинки, роботу, мирне життя, ті люди, які відчайдушно просять допомоги, а ми шукаємо спосіб зробити це.
У команди Фонду достатньо сил, щоб допомагати людям таким чином, тому що ми робимо це (нон-стоп) з початку війни з лютого 2022 року. Люди страждають від гуманітарної кризи. Наш проект на 100% відповідає потребам та обмеженням цих регіонів.
3 537 000 грн до 31.12.2024
Проект, запропонований Фондом, включає: закупівлю ресурсів для комплектування пакетів гуманітарної допомоги, які будуть заповнені на 70% продуктами харчування та на 30% засобами гігієни:
24 продукти харчування та 9 предметів гігієни:Вівсяні пластівці 1Консерва рибна 1Олія соняшникова 1Печиво 2Озима пшениця фасована 1Гороховий суп в брикетах 3Консерви овочеві 2Чай 2Вермішель 5Згущене молоко 1Консерви м'ясні 2Питна вода 3Мило 2Шампунь 1Вологі серветки 3Папір туалетний 2Зубна паста 1
Всесвітня ситуація з голоду
Станом на 2021 рік, щорічно у світі гине з голоду близько дев'яти мільйонів людей. За підсумками 2020 року 30% населення Землі (понад 2,3 мільярда осіб) було позбавлено доступу до достатнього харчування.
Кліматичні явища
У бідних аграрних країнах неухильне підвищення середніх температур все частіше призводить до посухи, посуха – до неврожаю, а неврожай – до голоду
Військові конфлікти
Незважаючи на заборону використовувати голод серед мирного населення, як засіб війни, Четвертою Женевською конвенцією та Додатковим протоколом 1977 року, голод, як і раніше, використовується як зброя війни, позбавляючи громадянське населення їжі та перешкоджаючи наданню гуманітарної допомоги.
Нераціональне використання їжі
У доповіді Організації з продовольства та сільського господарства ООН зазначається, що 30 % вже виробленого продовольства викидається. Приблизно 40% їжі, виробленої США, так і не з'їдається. У Європі щорічно викидається 100 млн. тонн харчових продуктів, а всього у світі — 1,3 млрд. тонн. «Нагодувати світ можна було б лише наполовину скоротивши втрати чи відходи», зазначено у доповіді.
Перенаселення
Список країн із максимальною смертністю від голоду — країни з найвищою щільністю населення, нестачею природних ресурсів (насамперед води), релігійними заборонами регулювання народжуваності. Надання продовольчої допомоги — лише відстрочка: ні води, ні родючої землі для новонароджених немає, і ситуація з кожним роком погіршується.
ЗВ'ЯЗАТИСЯ!
Якщо вам потрібний тимчасовий притулок, гуманітарна допомога або інша допомога, зв'яжіться з нами будь-яким зручним способом.
Ви можете зателефонувати нам, написати нам електронною поштою, в соціальних мережах
Наші соціальні мережі:
ЗВЕРНУТИСЯ ЗА ДОПОМОГОЮ:
+380960630475 Денис Калюжний
ЩОДО СПІВПРАЦІ, ПАРТНЕРСТВА ТА ДОПОМОГИ ФОНДУ:
moc.liamg%40ytirahc.ytic.laicosЛілія Ковтуненко
НАПИСАТИ КЕРІВНИЦТВУ:
moc.liamg%40ytirahc.ytic.laicosЗасновник фонду Василь БуслаєвЗасновник та директор фонду Анна Буслаєва
ПО ВСІМ ІНШИМ ПИТАННЯМ ПОШТОВА СКРИНЬКА ФОНДУ:
БО БФ «Соціальне місто»
Код ЄДРПОУ 42753658Діє на підставі статуту.Неприбуткова організація.2019-2024